Yöntemlerimiz

TASARIM AŞAMASI

FrencHair Tasarım aşamasında ilk olarak, dökülen ve dökülebilecek olan bölümler incelenerek saçların kıvrım noktasından itibaren büyüme yönleri tespit edilir ve bu sınırları kapsayan bir kalıp çıkarılır.

Daha sonra, kişinin ana saçlarıyla % 100 uyum sağlanması için saçların kalınlığı, dalgası, yoğunluğu, rengi ve karakterini içeren örnekler alınır.

SAÇ ÜNİTESİ

Tasarımda alınan kalıplardan, kişinin kafa yapısının kalıbı çıkartılır. Bu kalıbın büyüklüğünde ve kafanın tüm eğimini taşıyan, POLY-ACRY adı verdiğimiz yapay bir deri üretilir.

Şeffaf, ince ve gözenekleri olan bu derinin üzerine, kişinin ana saçlarının tüm özelliklerini taşıyan yeni saçlar, kalıpta belirlenen büyüme yönlerine doğru kıvrım noktasından itibaren tek tek işlenir ve saç ünitesi tamamlanmış olur.

UYGULAMA

Tamamlanmış olan saç ünitesi tek kişilik özel kabinlerde, kişinin yaşam tarzına ve kafa yapısına uygun bir yöntemle sabitlenir, kişinin tercih ettiği modele göre saç kesimi yapılır ve ana saçlarıyla uyumu sağlanır.

SONUÇ

Uygulama sonucunda kişi artık saçlarını istediği her modele tarayabileceği gibi, yapılan işlem kimse tarafından fark edilmez. %100 uyumlu yeni saçlarla duş almak, denize girmek ve her türlü sportif faaliyette bulunmakta hiçbir sakınca yoktur.

SERVİS

Uygulamadan sonra, kişilerin kendilerini güvende hissetmeleri ve yeni saçlarının, doğal görüntülerini korumak amacıyla kurulan servis departmanı FrencHair’in en önemli departmanlarındandır.

Profesyonel bir kadro ve teknik donanımla sunulan servis sayesinde kişiler, saçlarıyla ilgili tüm hizmetleri alma imkanına sahip olurlar.

FİYATLANDIRMA

FrencHair Trabzon saçlandırma sistemlerinde her tip saç dökülmeleri ve saçsızlık sorunlarına karşı çok yönlü çözüm alternatifleri bulunmaktadır.

Fiyat, saç dökülmesi tipine ve uygulama yapılacak saçsız alana göre değişmektedir.