Saç Protez Bakım Ürünleri

SAÇ PROTEZ BAKIM ÜRÜNLERİ

Hair Foam Shampoo

Saç Ünitesi kullanıcılarının asıl problemi; cilt yağlanması ve terleme Bu durumda yapılması gereken nedir? Tabiki cildi derinlemesine temizlemek Ancak piyasada bulunan likit şampuanlar maalesef tortu bıraktıkları için temizlemek yerine aksine ciltte bazı kimyasallar bırakır. Bu durumda kaşıntı körüklenmiş olur.

Eğer yağlı bir cilde de sahipseniz bu durum unite kullanımını eziyete dönüştürebilir. Yapılan araştırmalar neticesinde şampuan kimyasal bileşenlerini en aza indirerek, sadece unite kullanıcılarına özel olan Hair Foam Shampoo geliştirildi.

Köpük olması unite gözeneklerinden geçişini kolaylaştırarak cildinizi derinlemesine temizler ve bakteri oluşumunu engeller.

Kaşıntı , reaksiyon vb durumları ortadan kaldırır. Saçlara inanılmaz bir parlaklık ve ipeksi dokunuş sağlar. Saç ünitenizi uzun ömürlü kullanmanızın temel prensibi olan temiz kullanıma %100 uygundur..

Hair Conditioner

Saçlarınızın vitamin kaynağı hair conditioner. Özel üç fazlı formülü sayesinde saçlara doğal bir görünüm verir ve yumuşaklık sağlar Kolay taranmanın yanında saçlarınızın rüzgarda uçuştuğunu dahi hissettirir.

Saçlarda ipeksi dokunuş ve parlaklık. Kolay taranmaya elverişli tane tane saç telleri

Hair Foam Köpük Jel

Saç Şekillendirici köpüğünüz saçların parlak ve nemli gözükmesini sağlar. İçerisindeki özel silikonlar sayesinde saç tellerini bir zırh gibi sararak, güneş ışınları ve dış etkenlerden saçı korur. İster nemli bırakın, isterseniz hafif fön ile kurutarak şekil verin.

Jöle, sprey veya wax kullanmanıza gerek kalmadan saçlarınızı tam verimle kullanmanızın yolu Hair Foam Köpük Jel