Hakkımızda

FRENC HAİR – TRABZON SAÇLANDIRMA SİSTEMLERİ

2007 yılında kurulan FrencHair firmamız dünya da saç sektörünü takip eden öncü bir kuruluş olmakla gurur duyar. Geçen 10 yılda sektörel gelişmeleri , teknik ekipmanları ve kullanılan kozmetikleri yakından takip ettik.

Trabzon saçlandırma sistemleri adı altında gelen hizmet taleplerini göz önüne alarak kaliteli ürün, servis ve uygun fiyatı bir arada sunmak için çalışıyoruz.

FrencHair firmamız, her zaman doğallıktan yana olmamızın vermiş olduğu özgüven ile birlikte sektörde hep daha iyiyi araştırıyor, buluyor ve sunuyor.

Sorumluluk

Saç dökülmesi ve saçsızlık çözümleri konusunda Dünya lideri kuruluşlar ile işbirliği içinde olarak son teknolojik ürünlerimiz, profesyonel ekipmanlarımız, yüksek eğitim görmüş uzman çalışanlarımız ve güvenli saçsızlık çözüm tekniklerimiz ile sizlere üstün kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Kalite

En güvenli, en gelişmiş ve çok yönlü çözüm alternatiflerimizle, herhangi bir sebepten dolayı dökülmüş olan saçlarınızı yeniden kazanmanızı sağlamak, her sabah en az 10 yıl önceki görünümünüzle uyanma duygusunu size yeniden yaşatmak, yaşam kalitenizi yükseltmek ilkemiz doğrultusunda saçlarınızı sizlere kazandırırken, maddi-manevi kayıplar vermenize engel olmaktır.

Dürüstlük

Dürüstlük ilkemizden ödün vermeden yapamayacağımız hiç birşeyi vaad etmemek, yasalara, ahlaki değerlere, örf ve adetlere, kişi ve kuruluşlara, tüm inançlara, ve çevreye saygılı bir biçimde sizlere hizmet vermek en temel değerlerimizdendir.