Posts by Metin Yoloğlu

Servis

Teknik bilgisi yeterli olmayan kişi ve /veya firmaların servis departmanı adı altında verdiği yetersiz hizmetlerin, kullanıcı kişileri bıktırdığı bir iştir saçlandırma sektörü…

Unutmayınız ki ; Saçlarınıza kavuşmak birinci aşama, konforlu kullanmak ikinci aşamadır.

Kullanıcı kişi ilk olarak firmadan çok memnun ayrılır. Çünkü saçlarına kavuşmuştur ve ciddi de bir meblağ ödemiştir. Ancak ürünlerin yetersizliği, ithal edilen fabrikanın basma kalıp işleri, kullanıcı kişileri tam anlamı ile aydınlatamamak kullanıcıların mağdur olmasına yol açar.

İlk günkü görüntüsünü koruyamayan saç ünitesi, bir kaç ay içinde doğallıktan uzaklaşarak meraklı bakışları üzerinize toplayabilir.

Frenchair İnternational Servis departmanda verilen hizmet, Saç Ünitenizin daima ilk günkü yumuşaklığı, doğallığı ve salınımı sağlayabilecek kalitededir.

 

Devamı..

Yeni Sistem DBL-X

Gelişmekte olan ülkemizde kozmetik ve plastik makyaj tekniği 2000 li yıllardan sonra daha da gelişti. Özellikle Amerika’da film çekimlerinde yapılan plastik makyajı hepimiz biliyoruz.

Kişiyi yaşlandırma, saçlarını beyaz yapma , saçsız insanı saçlı yapma, saçlı insanı kel yapma vb tekniklerle yapılan plastik makyaj; saç sektörününde gelişmesine katkıda bulundu.

Alt yapıların cilt ile %100 uyumu sağlandı .

Şimdi ki protez saçlarda dünya standartlarında olan bu teknik uygulanabiliyor.  Ancak işçilik ,kullanılan altyapı materyelleri , saçların düğümleme tekniği, üretim süreci bu tekniğin uygulanmasında önemli rol oynuyor.

Bu durum maliyetlerle ilgili olabiliyor. Ön saç çizgisindeki doğallık ile yetinmek istemeyen kullanıcılar için sadece Frenchair İnternational bünyesinde olan  DBL-X  Saç Ünitesi  hem doğal hemde dayanıklı ve kendinizi ödüllendirebileceğiniz tek seçenek…

Devamı..